O nás

Príbeh o TPSK

Prvotná orientácia firmy bola zameraná čisto na tvorbu počítačového softvéru. Ako sa čas posúval ďalej rovnako ďalej sa posúvali aj nároky našich klientov. Dospeli sme k názoru, že klient potrebuje ak niečo viac ako len softvér. Prišla zmena a od tohto momentu poskatujeme už komplexné firemné IT riešenia. Neskôr sme začali poskytovať aj komerčné IT služby, ktoré môže využívať ktokoľvek, bez ohľadu na to či sa jedná o veľkú korporáciu, malý podnik, školu, freelancera alebo fyzickú osobu.

Spoločne dokážeme viac

Slogan "Spoločne dokážeme viac" sa s nami nesie už od začiatkov TPSK, symbolizuje to jednotu a istotu, my sa vieme spoľahnúť na kolegov a na obchodných partnerov a naši zákazníci sa môžu spoľahnúť na nás. A, keď držíme spolu tak Spoločne dokážeme viac.

Story-Image

Sme tu pre Vás

Uzatvoreným zmluvného vzťahu a dodaním produktu to nekonči, práve naopak všetko sa len začína. Pre nás je priorita Vám poskytovať prvotriednu zákaznícku starostlivosť v každej situácii, keď budete potrebovať pomôcť.

Spolupráca

Ľudia vo firme

Spoznajte tým ľudí ktorý stoja za TPSK.

Patrik Priesol

TPSK

CEO & Founder

+421 41/877 50 10

patrik.priesol@tpsk.eu

Adam Hríb

External

Section Supervisor

adam.hrib@tpsk-ext.eu

Do nášho teamu hľadáme možno prave Vás!

Do TPSK hľadáme nových kolegov, ak Vás baví práve práca v IT odbore tak možno ste pre nás v TPSK ten pravý. Skúste sa pozrieť či sa Vám neiktora z našich ponúk nezapáči.

Viac informácii